Čo ponúkame
Čo ponúkame
Tanečné vzdelanie

Volcano je Súkromná základná umelecká škola zaradená Ministerstviom školstva do siete škôl a školských zariadení Slovenskej republiky. Svojim žiakom poskytuje odborné vzdelanie v predmetoch: klasický tanec, džezový tanec, ľudový tanec, moderný tanec, tance iných národov, tanečná príprava, tanečná prax, kreatívny tanec. 
Venujeme sa však všetkým štýlom tanca: disco, hip-hop, muzikálový tanec, orient, latino, lyrical jazz a tiež základom gymnastiky a herectva. Naši učitelia a lektori sa pravidelne zúčastňujú workshopov na Slovensku i v zahraničí, aby zvyšovali svoju kvalifikáciu a poskytovali tanečníkom najnovšie vedomosti a trendy z tanečnej oblasti.
Okrem tanečnej kvality budujeme u detí aj kolektívnosť, vzájomnú podporu a spoluprácu a rešpekt.


Hudobné vzdelanie
 

Hudobný odbor je najmladším vyučovaným odborom o VOLCANE. 

Škála študijných predmetov zahŕňa tradičné hudobné nástroje a to: 

Hra na klavír
Hra na flautu (priečna a zobcová)
Spev  

Ďalšie aktivity pre našich tanečníkov

Pravidelne sa zúčastňujeme celoslovenských i medzinárodných tanečných súťaží, Majstrovstiev Slovenska, Majstrovstiev Európy , Majstrovstiev sveta.  Organizujeme workshopy (Týždeň tanca), rôzne aktivity pre deti i rodičov (Deň pre rodinu, Vianočná party, Halloweenska party, Maškarný ples,..). Niekoľkokrát ročne organizujeme predstavenia pre verejnosť (Záverečné predstavenie, Volcano narodeniny, Mikulášske predstavenie, Predstavenie škôlkarov, benefičné predstavenia, výchovné koncerty pre materské a základné školy...). Zúčastňujeme sa tiež mnohých vystúpení, na ktorých naši žiaci naberajú bohaté skúsenosti a prax.

Tanečné kurzy pre verejnosť

  • kurz orientálneho tanca- má v našej škole už 10-ročnú tradíciu. Máme k dispozícií bohatú škálu tanečných nástrojov ako napr. orientálne šatky, závoje, krídla, tamburínky, poháre, vejáre,...Kurz je každý rok ukončený prezentáciou choreografie na vystúpení pre verejnosť.  

        Novinkou je aj možnosť účasti na celoslovenských či medzinárodných súťažiach v kategórii senior.  Časový harmonogram kurzov nájdete v sekcii ,,Rozvrhy“


Vystúpenia a workshopy

Počas nášho 16-ročného pôsobenia máme množstvo skúseností s vystupovaním na firemných i mestských akciách, plesoch, športových či školských podujatiach. K dispozícii sú  choreografie v tanečných štýloch : disco, hip-hop, orient, latino, show dance, open. Pre vaše podujatie ponúkame jednotlivé choreografie, tanečný program v dĺžke podľa potreby, tematické choreografie, roztlieskavačky či školu tanca (pre deti i dospelých), skúsenosti máme aj s tvorbou svadobných choreografií. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Tanečné oblečenie

Prostredníctvom  internetového obchodu 5kdance.sk máte možnosť dostať sa k profesionálnemu kvalitnému tanečnému oblečeniu značky SoDanca. TátoBrazilská značka vyrába kvalitnú tanečnú obuv, baletné dresy, tanečné oblečenie a doplnky. Značka SoDanca má za sebou viac ak 30 rokov skúseností a spolupráce s poprednými baletnými majstrami a tanečníkmi po celom svete, čo svedčí o vysokej kvalite.

 
+421(0)908 279 575
alebo nás môžete kontaktovať tiež na:
©2024 www.szusvolcano.sk, všetky práva vyhradené
web dizajn a programovanie