Čo ponúkame
Čo ponúkame
Tanečné vzdelanie

Volcano je Súkromná základná umelecká škola zaradená Ministerstviom školstva do siete škôl a školských zariadení Slovenskej republiky. Svojim žiakom poskytuje odborné vzdelanie v predmetoch: klasický tanec, džezový tanec, ľudový tanec, moderný tanec, tance iných národov, tanečná príprava, tanečná prax, kreatívny tanec. 
Venujeme sa však všetkým štýlom tanca: disco, hip-hop, muzikálový tanec, orient, latino, lyrical jazz a tiež základom gymnastiky a herectva. Naši učitelia a lektori sa pravidelne zúčastňujú workshopov na Slovensku i v zahraničí, aby zvyšovali svoju kvalifikáciu a poskytovali tanečníkom najnovšie vedomosti a trendy z tanečnej oblasti.
Okrem tanečnej kvality budujeme u detí aj kolektívnosť, vzájomnú podporu a spoluprácu a rešpekt.


Hudobné vzdelanie
 

Hudobný odbor je najmladším vyučovaným odborom o VOLCANE. 

Škála študijných predmetov zahŕňa tradičné hudobné nástroje a to: 

Hra na klavír
Hra na bice
Hra na flautu (priečna a zobcová)
Hra na Husle - novinka
Hra na Saxofón - novinka
Hra na Akordeón - novinka
Hudobná teória


Ďalšie aktivity pre našich tanečníkov

Pravidelne sa zúčastňujeme celoslovenských i medzinárodných tanečných súťaží, Majstrovstiev Slovenska, Majstrovstiev Európy , Majstrovstiev sveta.  Organizujeme workshopy (Týždeň tanca), rôzne aktivity pre deti i rodičov (Deň pre rodinu, Vianočná party, Halloweenska party, Maškarný ples,..). Niekoľkokrát ročne organizujeme predstavenia pre verejnosť (Záverečné predstavenie, Volcano narodeniny, Mikulášske predstavenie, Predstavenie škôlkarov, benefičné predstavenia, výchovné koncerty pre materské a základné školy...). Zúčastňujeme sa tiež mnohých vystúpení, na ktorých naši žiaci naberajú bohaté skúsenosti a prax.

Tanečné kurzy pre verejnosť

  • kurz orientálneho tanca- má v našej škole už 10-ročnú tradíciu. Máme k dispozícií bohatú škálu tanečných nástrojov ako napr. orientálne šatky, závoje, krídla, tamburínky, poháre, vejáre,...Kurz je každý rok ukončený prezentáciou choreografie na vystúpení pre verejnosť.
  • mamičky+deti- skvelá príležitosť ako tráviť čas so svojím dieťaťom, zabaviť sa spolu, hýbať sa a ešte sa aj niečo naučiť. Kurz je ukončený prezentáciou choreografie na vystúpení pre vrejnosť.

        Novinkou je aj možnosť účasti na celoslovenských či medzinárodných súťažiach v kategórii senior.
        Cena kurzu je 2€/60 min. Časový harmonogram kurzov nájdete v sekcii ,,Rozvrhy“

Vystúpenia a workshopy

Počas nášho 16-ročného pôsobenia máme množstvo skúseností s vystupovaním na firemných i mestských akciách, plesoch, športových či školských podujatiach. K dispozícii sú  choreografie v tanečných štýloch : disco, hip-hop, orient, latino, show dance, open. Pre vaše podujatie ponúkame jednotlivé choreografie, tanečný program v dĺžke podľa potreby, tematické choreografie, roztlieskavačky či školu tanca (pre deti i dospelých), skúsenosti máme aj s tvorbou svadobných choreografií. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.

Tanečné oblečenie

Prostredníctvom  internetového obchodu 5kdance.sk máte možnosť dostať sa k profesionálnemu kvalitnému tanečnému oblečeniu značky SoDanca. TátoBrazilská značka vyrába kvalitnú tanečnú obuv, baletné dresy, tanečné oblečenie a doplnky. Značka SoDanca má za sebou viac ak 30 rokov skúseností a spolupráce s poprednými baletnými majstrami a tanečníkmi po celom svete, čo svedčí o vysokej kvalite.

 
+421(0)908 279 575
alebo nás môžete kontaktovať tiež na:
©2019 www.szusvolcano.sk, všetky práva vyhradené
web dizajn a programovanie