Naše úspechy

V ROKU 2018


Majstrovstvá sveta v Chorvátsku

1. vicemajstri - Divergencia

4. miesto - Gipsyland

5. miesto - Avatar



Showtime Levice

1.miesto - Pink Punker - baby volcano + baby stars

1.miesto - Kráska a netvor - Stars

1.miesto - Divergencia - Juniori

1.miesto - Gipsyland - Profi

1.miesto - Only Bellydance - Ženy

2. miesto - Dalmatínci - minivolcaňáčik

2. miesto - sólo Myself - Karolínka Botková

2. miesto - duo Ballerina - Peťka Janíková , Katka Kraková

3. miesto - ABC - baby stars



10.3. - 11.3.2018

DANCESTAR SLOVAKIA 2018

Kvalifikácia na MS v Chrovátsku

3. miesto

3. miesto

2. miesto



3.3. - 4.3. 2018

Medzinárodná tanečná súťaž Vesprém - Maďasko

1. miesto -  Minivolcaňáčik - Dalmatínci 

1. miesto -  Baby Volcano + Baby Stars - Ružový Punker

1. miesto - Baby Stars - ABC

3. miesto -  Stars - Kráska a zviera

 




V ROKU 2017



29.6 - 2.7.2017

Majstrovstvá Európy v Budapešti

1. miesto - RIHANNA + ŠPECIÁLNA CENA POROTY 

1. miesto - BOLLYWOOD (Dámy z kurzu orientálneho tanca) 

2. miesto - AVATAR (zo 14 skupín) + ŠPECIÁLNA CENA POROTY 

2. miesto - RED LOVE (kategória A) 

8. miesto - CHILDREN (z 12 skupín) 

Nomináciu do kategórie B získali aj naši súťažní začiatočníci, ktorí na tejto veľkej súťaži načerpali množstvo inšpirácie a môžu tak na sebe ďalej pracovať. A takto dopadli: 

3. miesto - IT´ S TRICKY  

7. miesto - DON´T STOP ME (z 9 skupín) 

9. miesto - CHIPMUNKOVIA (z 10 skupín)



22.4.2017

Levice - Kvalifikácia na ME 

1. miesto - Don't Stop Me! - Volcaňáčik 

1. miesto - Chipmunkovia - Baby Stars

1. miesto - Avatar - Baby Volcano 

1. miesto - Red Love - Juniori + Stars 

1. miesto - Children - Stars + Juniori

2. miesto - It's Tricky - Baby Stars 

2. miesto - Rihanna - Juniori       

1. miesto - Orient - Ženy



7.4.2017

Celoslovenská súťaž Bojnice

1. miesto - Barborka Mániková - solo

2. miesto - Baby Volcano - Avatar

3. miesto - Stars + Juniori - Red Love

 

18.3.2017

Žilina - Pohyb bez bariér

2. miesto - Baby Stars - Chipmankovia kateg. deti

2. miesto - Baby Volcano -  Lentilky kategoria Juniori

3. miesto - Stars otrokyne

3. miesto - duo Red love - Veronika s Tomášom



11.3.2017

Medzinárodná súťaž Maďarsko Veszprém

1. miesto - Volcaňačik - Don´t stop me

1. miesto - Baby Stars - Chipmunkovia

1. miesto - Stars + Juniori - Red Love

1. miesto - Baby Volcano - Avatar + špeciálna cena poroty za najkreatívnejšiu choreografiu

3. miesto - Juniori - Rihanna




V ROKU 2016



29.-30.6.2016

MAJSTROVSTVÁ EURÓPY, Levice

1. miesto a titul Majstri Európy Lentilky

/Baby Volcano, Volcaňačik, deti, formácia, výrazový tanec/

1. miesto a titul Majstri Európy Otrokyne

/Stars, juniori, skupina, moderný jazz/

1. miesto a titul Majstri Európy Dance for joy

/Kurz orientálneho tanca, seniori, formácia, open/

1. miesto a titul Majstri Európy Dance in the heart

/Kurz latino, seniori, formácia, latinskoamerické tance/ 

3. miesto a titul II.Vicemajstri Európy Feel the beat

/Volcano Junior, juniori, formácia, hip-hop/

4. miesto - Sugar

/Volcano Junior, juniori, formácie, POP/



Festival moderného tanca, Handlová

2. miesto - Sestričky Kozičky

/Minivolcaňačik, Prváci/

3. miesto - Pat a Mat

/Baby Stars/

HLAVNÁ CENA v kategórii deti LENTILKY

/Baby Volcano, Volcaňačik/



29.4.-1.5.2016

Majstrovstvá Slovenska vo výrazových tancoch a Nominácie na Majstrovstvá Európy, Levice

1. miesto - Sugar

/Volcano Junior, juniori, formácia, pop/

1. miesto - Lentilky

/Baby Volcano + Volcaňačik, deti, formácia, výrazový tanec/

1. miesto - Dance for Joy

/dámy z kurzu orientálneho tanca, senior, formácia, open/

1. miesto - Dance in the HEART 

/dámy z kurzu latino, senior, formácia, nepárové latinskoamerické tance/

2. miesto - Feel the beat

/Volcano Junior, juniori, formácia, hip-hop/ 

2. miesto - Otrokyne

/Stars, junior, skupina, moderný jazz/

3. miesto - Pat a Mat

/Baby Stars, deti, skupina, výrazový tanec/

6 x nominácia na Majstrovstvá Európy



16.4.2016

Celoslovenská súťaž Top Dancing, Topoľčany

3. miesto - Open up your HEART

/K.Kolorédyová, juniori, sólo,scénika/ 



15.4.2016

Celoslovenská súťaž ZUŠ, Bojnice

1. miesto - Sestričky Kozičky

/Minivolcaňačik, deti, formácia, open/

1. miesto - Sugar

/Volcano Junior, mládež, formácia, open/

1. miesto - Otrokyne

/Stars, juniori, formácia, scénika/

2. miesto - Lentilky

/Baby Volcano + Volcaňačik, deti, formácia, open/



5.3.2016

Medzinárodná tanečná súťaž, Maďarsko

1. miesto - Lentilky

/Baby Volcano + Volcaňačik, deti, formácia, open/

1. miesto - Feel the beat

/Volcano Junior, juniori, formácia, hip-hop/

2. miesto - Otrokyne

/Stars, juniori, skupina, open/

2. miesto - Pat a Mat

/Baby Stars, deti, formácia, open/

2. miesto - Dance for joy

/Orient Ladies, dospelí, formácia, belly dance/

Špeciálna cena: Najlepšia choreografia v celej detskej vekovej kategórii (Lentilky) 




V ROKU 2015

7.11.2015

Majstrovstvá sveta, Česká republika 

3. miesto + titul II.vicemajstri sveta

Feel the beat (Volcano Junior)

/juniori, formácia, hip-hop/



25.-26.6.2015

Majstrovstvá Európy, Maďarsko

1. miesto + titul Majster Európy

Open up your HEART (K.Kolorédyová)

/ deti, sólo, open/

1. miesto + titul Majstri Európy

Alice in Partyland (Volcano Junior)

/ juniori, formácia,muzikál/

1. miesto + titul Majstri Európy

Mamma Mia! (Stars)

/juniori, skupina, muzikál)

2. miesto + titul Vicemajstri Európy

CIRCUS (Volcano Profi)

/dospelí, formácia, show-pop/

2. miesto + titul Vicemajstri Európy

Marilyn Monroe (Volcano Profi)

/dospelí, skupina, show-pop/



24.4.2015

Celoslovenská súťaž ZUŠ, Bojnice

1. miesto - Perinbabka

/Baby Volcano, deti, formácia/

1. miesto - Open up your HEART

/K.Kolorédyová, deti, sólo/

2. miesto - CIRCUS

/Volcano Profi, HVK, formácia/



18.-19.4.2015

Majstrovstvá Slovenska vo výrazových tancoch, Nominácie na Majstrovstvá Európy, Levice

1. miesto + titul Majster Slovenska + nominácia na ME

K.Kolorédyová- Open up your HEART

/deti, sólo, open/

1. miesto + titul Majstri Slovenska + nominácia na ME

Stars-Mamma Mia!

/juniori, skupina, muzikál/

1. miesto + titul Majstri Slovenska + nominácia na ME

Volcano Junior- Alice in Partyland

/juniori, formácia, muzikál/

1. miesto + titul Majstri Slovenska + nominácia na ME

Volcano Profi- Marilyn Monroe

/dospelí, skupina, show-pop/

1. miesto + titul Majstri Slovenska + nominácia na ME

Volcano Profi- CIRCUS

/dospelí, formácia, show-pop/

3. miesto + titul Vicemajstri Slovenska

Baby Volcano- Perinbabka

/deti, formácia, muzikál/



7.3.2015

Medzinárodná tanečná súťaž, Maďarsko

1. miesto - Alice in Partyland

/Volcano Junior, muzikál, formácia/

1. miesto - Marilyn Monroe

/Volcano Profi, open, skupina/

1. miesto - CIRCUS

/Volcano Profi, open, formácia/

2. miesto - Perinbabka

/Baby Volcano, muzikál, formácia/

2. miesto - Mamma Mia!

/Stars, muzikál, formácia/

2. miesto - Open up your HEART

/K.Kolorédyová, lyrical dance, sólo/

3. miesto  - GoodGirls

/GoodGirls, open, skupina/

Špeciálna cena pre K.Kolorédyovú:

Best dancer in mini/children cathegory



V ROKU 2014

13. 12. 2014

Celoslovenská súťaž Mini Martico New Age 2014 v Martine

1. miesto - choreografia Partyland 

/ juniori - open/

1. miesto - choreografia GoodGirls

/ juniori - open/

3. miesto - choreografia Let´s go 

/ deti - hip hop/

3. miesto - choreografia I love...

/ HVK - open/

 

22. 11. 2014

Celoslovenská súťaž MoveON! Žiline

3. miesto - choreografia Pomáda

/ deti - show/ 



27. - 28. 6. 2014

Majstrovstvá Európy v Rumunsku

1. miesto - choreografia Policajná akadémia

/ junior - disco/

1. miesto - choreografia Newsies

/ junior - musical/

1. miesto - choreografia Rebel Girl - Kristína Kolorédyová

/ deti - open/

2. miesto - choreografia Time To Shine - Daniela Maruniaková

/ junior - pop/

2. miesto - choreografia I Love...

/ junior - open/

3. miesto - choreografia Madonna

/ HVK - pop/

 

27. 4. 2014

Nominácie na Majstrovstvá Európy 2014

1. miesto - choreografia Policajná akadémia

/ junior - disco/

1. miesto - choreografia Madonna

/ HVK - pop/

1. miesto - choreografia Newsies

/ junior - musical/

2. miesto - choreografia Time To Shine - Daniela Maruniaková

/ junior - pop/

2. miesto - choreografia Rebel Girl - Kristína Kolorédyová

/ deti - open/

4. miesto - choreografia I Love...

/ junior - open/

11. 4. 2014

Celoslovenská súťaž ZUŠ v Bojniciach

3. miesto - choreografia Dance in the rain

/ deti - disko/

-

16. 03. 2014

Nominácia na Majstrovstvá sveta v Piešťonoch

1. miesto - choreografia Newsies

/juniori - musical theatre/

4. miesto - choreografia JLo

/juniori - MTV comercial/

-

1. 3. 2014

Medzinárodná súťaž v Třebíči (ČR)

1. miesto - choreografia Aďo s Dadou

/ duo juniori/

1. miesto - choreografia I Love Rock'n Roll

/ show hvk /

2. miesto - choreografia Policajná Akadémia

/ disco juniori  /


 

V ROKU 2013

23. 11. 2013

Move On! Žilina

2. miesto - choreografia Flintstones

/deti 8-11r. - free dance choreografie/

3. miesto - choreografia Let's Dance

/juniori - open/

26. 10. 2013

Mini Martico New Age

2. miesto - choreografia Tá pravá

/deti do 11r. - disko/

2. miesto - choreografia Let's Dance

/juniori - open/

2. miesto - choreografia Newsies

/juniori - open/

18. 5. 2013

Považskobystrický pohár

2. miesto - choreografia Ty a Ja

/juniori - open/

-

25. 4. 2013

Celoslovenská súťaž ZUŠ v Bojniciach 

3. miesto - choreografia Trpaslíci

/6 - 8 rokov - show/

3. miesto - choreografia Jungle

/JVK - open/

3. miesto - choreografia Pepek námorník

/9-  11 rokov - show/

-

6. 4. 2013

Celoslovenská súťaž Top dancing Topoľčany

1. miesto - choreografia Rebelové

/JVK - show/

2. miesto - choreografia Jungle

/JVK - open/

-

18.3.2013

Celoslovenská súťaž Dancerose Ružomberok

1. miesto - choreografia Tá pravá

/deti  - show/

3. miesto - choreografia Jungle

/JVK - open/

 



V ROKU 2012

10. 11. 2012

Celoslovenská súťaž H & T v Bratislave

1. miesto - choreografia Party cats's

/TEEN AGE - Ladies's style/

2. miesto - choreografia Disco Lambada

/JVK - Show/

2. miesto - choreografia Tá pravá

/formácie DVK II - Disco/

-

jún 2012

Celoslovenská súťaž Senecká Dúha

3. miesto - choreografia Tá pravá

/deti do 11 rokov - disco dance/

-

máj 2012

Festival moderného tanca v Handlovej

Hlavná cena - choreografia Tá pravá

/deti do 11 rokov - disco dance/

Celoslovenská súťaž TOP Dancing v Topolčanoch (27. 4. 2012)

3. miesto - choreografia Párty Cats    

/HVK - open/

 

Celoslovenská súťaž ZUŠ  Bojnice ( 20.4.2012)

1. miesto - choreografia Disko Lambáda        

/juniori 11-14 rokov - show dance/        

1. miesto - choreografia Tá pravá         

/deti do 11 rokov - disco dance/


 

V ROKU 2011

Celoslovenská súťaž Move On! Žilina (12.11.2011)

 

2. miesto - choreografia Keď sa ocitnete v ríši s Petrom Panom

/deti do 11 rokov - Show dance

3. miesto - choreografia Cínový vojačik

/JVK 11 - 14 rokov - Open/

Medzinárodná tanečná súťaž H and T Cup Bratislava (5.11.2011)

2. miesto - choreografia Ladies Game

/HVK - ladies style/

 

Celoslovenská súťaž Senecká dúha (27.5.2011)

1. miesto - choreografia Revolution

/HVK - open/

1. miesto - choreografia Love is the hot game  

/HVK - Hip-Hop/ 

2. miesto - choreografia Come On!

/HVK - disco/

 

 

Festival moderného tanca v Handlovej (29.4.2011) 

Hlavná cena poroty - deti disko - Šmolkovia

Celoslovenská súťaž v Dolnom Kubíne (7.5.2011) 

1. miesto - choreografia Revolution

/HVK - open/

2. miesto - choreografia Come On!

/HVK - disco/

3. miesto - choreografia Love is the hot game

/HVK - Hip-Hop/ 

3. miesto - choreografia Hriešny disko tanec

/deti - disco/

 

 

Celoslovenská súťaž ZUŠ  Bojnice ( 29.4.2011)

1. miesto - choreografia Hriešny disko tane

/deti do 11 rokov - disco dance/        

2. miesto - choreografia Keď sa ocitnete v ríši s Petrom Panom

/deti do 11 rokov - Show dance/

2. miesto - choreografia Revolution

/HVK - open/

Špeciálna cena za synchrón - Šmolkovia

/deti 6 - 8 rokov - disco/

Špeciálna cena za technické prevedenie - Cínový vojačik

/deti do 11 rokov - klasický tanec/

 

 

Celoslovenská súťaž TOP Dancing v Topolčanoch (15. - 16. 4. 2011)

2. miesto - choreografia Love is the hot game

/HVK - Hip-Hop/

2. miesto  - choreografia Hriešny disko tanec

/deti do 11 rokov - disco dance/

  


  

V ROKU 2010

Celoslovenské kolo Tanečný Kubín ( 29.5.2010)

1. miesto - choreografia ZAMILOVANÝ PRÍBEH ALADÍNA A YASMÍNY

/show dance, 8 až 11 rokov/        

1. miesto - choreografia Tell me...

/hip hop 8 až 11 rokov/

2. miesto - choreografia - Sweet kisses

/disko 8 až 11 rokov/

postup do finále: I like it, Fajčenie škodí zdraviu! 

 

Celoslovenská súťaž TOP Dancing v Topolčanoch (24.4.2010)

2. miesto - choreografia ZAMILOVANÝ PRÍBEH ALADÍNA A YASMÍNY

/show dance, 8 až 11 rokov/        

 

Celoslovenská súťaž ZUŠ v Bojniciach (9.4.2010)

1. miesto - choreografia KING OF POP

/show dance, HVK/

2. miesto - choreografia ZAMILOVANÝ PRÍBEH ALADÍNA A YASMÍNY

/show dance, 8 až 11 rokov/

LAUREÁT FESTIVALU za choreografiu KING OF POP           

  


 

v roku 2009

Move ON! Žilina - celoslovenská súťaž (17.10.2009)

1. miesto - choreografia LETUŠKY

/disko kategória, JVK/

2. miesto - choreografia FAJČENIE ŠKODÍ ZDRAVIU

/free dance, JVK/

2. miesto - choreografia SAVE THE WORLD

/free dance kategória, HVK/

3 miesto - choreografia AKČNÉ SESTRI

/free dance kategória, DVK/

Cena poroty pre celú tanečnú školu VOLCANO za variabilitu

 

Saltare Orbis Malacky - celoslovenská súťaž (13. júna 2009)

Špeciálna cena poroty - choreografia THRILLER

/open kategória, HVK/

2. miesto - choreografia SAVE THE WORLD

/open kategória, HVK/

3. miesto - choreografia AGENTKY

/disko, HVK/

3. miesto - choreografia ŠKAREDÉ KÁČATKO

/scénické chorografie, DVK/

 

 

 

Festival moderného tanca v Handlovej (28. mája 2009)

Hlavná cena poroty v kategórii hip-hop mládež - choreografia   Shut up and Dance

Hlavná cena poroty v kategórii disco juniori - choreografia Letušky

 

2. miesto - choreografia AGENTKY 

/disco dance, HVK/

2. miesto - choreografia LETUŠKY

/disco dance, JVK/

3. miesto - choreografia THRILLER

/show dance, HVK/

3. miesto - choreografia ŠKAREDÉ KÁČATKO

/scénický tanec, deti 9-11rokov/

3. miesto - choreografia AKČNÉ SESTRY

/show dance, deti 9-11 rokov/

Cena poroty

/deti 9-11 rokov, za tanečný výraz/

 

Celoslovenská súťaž v Rajci (14. 3. 2009)

1. miesto - choreografia SAVE THE WORLD

/Lets Dance 2009/, voľná tvorba, HVK

2. miesto - choreografia AGENTKY

/Lets Dance 2009/, disko, HVK

3. miesto - choreografia SHUT UP AND DANCE

/Lets Dance 2009/, hip – hop, HVK

4. miesto - choreografia LETUŠKY

/Lets Dance 2009/, disko, JVK

5. miesto - choreografia ŤA ZABIJEM!

/Lets Dance 2009/, hip – hop  sólo HVK


 

V ROKU 2008

 

Celoslovenská súťaž H and T Cup 2008 /(18. 10. 2008 v Bratislave)

2. miesto - choreografia NA VIDIEKU

Hlavná cena poroty za choreografiu NA VIDIEKU

Festival moderného tanca v Handlovej  (30. mája 2008/)

1. miesto - choreografia NA VIDIEKU

Celoslovenská súťaž Senecká dúha 2008 (24. mája 2008)

2. miesto choreografia Tanec je Náš liek

Celoslovenská súťaž Bojnice dance fitness 2008

1. miesto - choreografia Tanec je Náš liek   


  

V ROKU 2007

Rakúsku v St. Polten - Svetový pohár 2007

Ocenenie Gold Star 2007 - Svetový pohár 2007 -

Absolútny víťaz choreografia Tanec je Náš liek (kategória OPEN v Rakúsku v St. Polten)

1. miesto - Svetový pohár 2007 - choreografia Agenti MIB (kategória OPEN v Rakúsku v St. Polten)

Celoslovenská súťaž o pohár primátora Bratislavy (26.mája 2007) hip-hop

3. miesto - choreografia STREET STYLE

1. miesto - choreografia AGENTI MIB

Hlavná cena festivalu moderného tanca v Handlovej v kategórii disco

VOLCANO- juniori - AGENTI MIB (24.mája 2007)

Top Dancing 28.4.2007 v Topoľčanoch

Cena za najúspešnejší tanečný súbor za roky 2003-2007

Celoslovenská súťaž ZUŠ a SZUŠ v Bojniciach (27.4.2007)

3.miesto – choreografia V rytme diska

 


 

 

V ROKU 2006

Festival moderného a módneho tanca v Handlovej 2006

Cena za vtipné a presvedčivé stvárnenie choreografie Záletník džou

H and T Cup 2006

3.miesto - choreografia Venované Vám Všetkým

 


 
 

V ROKU 2005


H and T Cup 2005

2. miesto - choreografia Piti piti pá....


Top Dancing 2005 Topoľčany

1. miesto a titul Laureát festivalu - choreografia Venované Vám Všetkým


 

V ROKU 2004

Victory dance cup 2004

1. miesto a titul Laureát festivalu- choreografia Tanec je Náš liek

H and T Cup 2004 Bratislava

3. miesto - choreografia Skúšame

2. miesto - choreografia Diabolské...

1. miesto a titul Laureát festivalu - choreografia Tanec je Náš liek

1. miesto - detstký muzikál Vráťme sa spolu v čase

Top Dancing 2004 Topoľčany

1.miesto - choreografia Tanec je Náš liek

Majstrovstvá Európy St. Polten - Rakúsko 2004

1. miesto - choreografia Perfektný džentlmen


Slovakia Open 2004 Prievidza, získanie nominácie na Majstrovstvá Európy do Rakúska St. Polren

1. miesto - choreografia Perfektný džentlmen

 




V ROKU 2003

Fantastic Dance 2003 Prievidza

1. miesto - choreografia Perfektný džentlmen

Baby Danceline 2003 Sereď

1. miesto – choreografia Perfektný džentlmen

Dance Rose 2003 Ružomberok

1. miesto - choreografia Perfektný džentlmen

Cena za dynamické prevedenie - choreografia Stratené storočie

Top Dancing 2003 Topoľčany

1. miesto a titul Laureát festivalu - choreografia Perfektný džentlmen

 




V ROKU 2002

Baby Danceline 2OO2 Sereď

3. miesto - choreografia Všetko alebo nič

Top Dancing 2002 Topoľčany

Špeciálna cena za najlepší tanečný výraz choreografia Všetko alebo nič

Bratislava Cup 2002 Bratislava

1.miesto - choreografia Všetko alebo nič

 




V ROKU 2001

Baby Danceline 2001 Sereď

1. miesto - choreografia Nothing but a disco dance

 




V ROKU 2000

Discoparáda 2000 Prievidza

Cena za najlepšie technické prevedenie - choreografia Štart

 
+421(0)908 279 575
alebo nás môžete kontaktovať tiež na:
©2019 www.szusvolcano.sk, všetky práva vyhradené
web dizajn a programovanie